• Антонець
  Антонець
  Антонець
  Яна
  Оператор
 • Салімова
  Салімова
  Салімова
  Лейла
  Оператор
 • Левченко
  Левченко
  Левченко
  Ольга Юріївна
  ЛОР
  Закінчила Запорізький державний медичний університет в 2018 році. Має досвід лікування гострих і хронічних ЛОР - хвороб. Консультує з питань патології вуха, горла, носа. Місце роботи - лікар та медичні виїзної бригади паліативної та хоспісної допомоги.
 • Тупало
  Тупало
  Тупало
  Марина Валентинівна
  Педіатр
  Закінчила ДДМА в 2001 році, має досвід роботи з дітьми з народження до 18 років, гостра патологія, консультує з питань вакцинації, грудного вигодовування, догляду за дітьми раннього віку, підготовки до відвідування дитячих колективів, реабілітація після гострих захворювань, надання допомоги на догоспітальному етапі з ургентної патологією.
 • Тертишна
  Тертишна
  Тертишна
  Оксана Олегівна
  Сімейний лікар
  Терапевт
  Закінчила Дніпропетровську медичну академію у 2012 році. Лікар загальної практики. Має досвід нагляду та лікування захворювань органів дихання, серцево- судинної системи та системи органів травлення. Профілактичні огляди дорослих та дітей. Місце роботи - МЦ "Ваше здоров'я"
 • Марданов
  Марданов
  Марданов
  Ренат Асадович
  Гінеколог
  Закінчив Донецький Національиій медичний Університет в 2010 році.Інтернатуру в 2013 році. Має досвід роботи в лікуванні та діагностиці захворювань жіночої статтєвої сфери, веденні вагітності та пологів.Місце роботи Залізнична лікарня м. Дніпро, МЦ " Ваше здоров'я"
 • Бабіч
  Бабіч
  Бабіч
  Катерина Юріївна
  Терапевт
  Дерматолог
  Косметолог
  Закінчила Дніпропетровську медичну академію у 2004 році.факультет лікувальна справа. Має спеціалізацію та досвід нагляду та лікування захворювань шкіри та її додатків. .Місце роботи - медичний центр "Мedical plasa"
 • Гаспарян
  Гаспарян
  Гаспарян
  Люсіне Оганесівна
  Педіатр
  Сімейний лікар
  Терапевт
  Закінчила Дніпропетровську медичну академію у 2015 році. Має досвід нагляду та лікування дітей з гострою та хронічною патологіями, консультує з питань вигодовування, вакцинаці, має досвід роботи з невідкладними станами в педіатрії. Місце роботи - КМПОЦМД та МК ДОР.
 • Беспята
  Беспята
  Беспята
  Ольга Павлівна
  Ендокринолог
  Закінчила Дніпропетровську медичну академію у 2003 році.факультет лікувальна справа. Має спеціалізацію та досвід нагляду та лікування захворювань органів ендокринної системи .Місце роботи - клініка "Ваше здоров'я"
 • Гутнік
  Гутнік
  Гутнік
  Ігор Олександрович
  КМН
  Гастроентеролог
  Психолог
  Закінчив Дніпропетровську медичну академію у 2017 році. Кандидат медичних наук з 2018 року терапія, з 2019 року гастроентерологія. З 2017 року магістр психологічних наук. Має досвід нагляду та лікування захворювань органів дихання, серцево- судинної системи та системи органів травлення. Місце роботи - Дніпропетровська медична академія . кафедра внутрішньої медицини №3
 • Вербицька
  Вербицька
  Вербицька
  Тетяна Володимирівна
  Педіатр
  Закінчила Дніпропетровську медичну академію у 2000 році. Має досвід нагляду та лікування дітей з гострою та хронічною патологіями, консультує з питань вигодовування, вакцинації. Місце роботи - медичний центр ".Ваше здоров'я"
 • Кіндєєва
  Кіндєєва
  Кіндєєва
  Тетяна Олександрівна
  Сімейний лікар
  Терапевт
  Закінчила Дніпропетровську медичну академію у 1997 році. Лікар загальної практики. Має досвід нагляду та лікування захворювань органів дихання, серцево- судинної системи та системи органів травлення. Профілактичні огляди дорослих та дітей. Місце роботи - КНП "ДЦП МСД№ 9" Амбулаторія №4
 • Семенов
  Семенов
  Семенов
  Сергій Петрович
  Сімейний лікар
  Терапевт
  Закінчів Дніпропетровський медичний інстітут у 1990 році, інтернатуру в 1991 році. Лікар медицини невідкладних станів протягом 33 років. Має досвід діагностики та лікування невідкладних станів всіх органів та систем. Місце роботи - КП" ОЦЕМД та МК" ДОР.
 • Цех
  Цех
  Цех
  Марія Ігорівна
  ЛОР
  Закінчила Дніпропетровську медичну академію у 2018 році. Дорослий отоларінголог, досвід лікування гострих та хронічних ринітів, фарингітів, отитів, хронічних тонзилітів. Місце роботы - медичний центр "Medical Plasa".
 • Лізунова
  Лізунова
  Лізунова
  Ольга Борисівна
  Педіатр
  Сімейний лікар
  Терапевт
  Закінчила Дніпропетровську медичну академію у 1994 році. Має досвід нагляду та лікування дітей з гострою та хронічною патологіями, консультує з питань вигодовування, вакцинації. Місце роботи - медичний центр "Medical Plasa".
 • Газнюк
  Газнюк
  Газнюк
  Марія Анатоліївна
  Невропатолог
  Закінчила Дніпропетровську медичну академію у 2018 році. Має досвід нагляду та лікування головного болю, болю у спині, запамороченнь, невритів, невралгій та інших захворювань нервової системи.
 • Гроховська
  Гроховська
  Гроховська
  Анастасія Едуардівна
  Сімейний лікар
  Терапевт
  Закінчила Дніпропетровську медичну академію у 2015 році. Лікар загальної практики. Має досвід нагляду та лікування захворювань органів дихання, серцево- судинної системи та системи органів травлення. Профілактичні огляди дорослих та дітей. Місце роботи - КНП “ДЦПМСД №2” ДМР
 • Горпиненко
  Горпиненко
  Горпиненко
  Олена Євгенівна
  Педіатр
  Закінчила Дніпропетровський Національний університет у 2002 році,інтернатуру в 2003 році. Має досвід нагляду та лікування дітей з гострою та хронічною патологіями, консультує з питань вигодовування, вакцинації. Місце роботи - клініка "Ваше здоров'я".